Pošlete ji konečně do autoškoly!

Také vás nebaví nákupy po boku vaší přítelkyně? To je pořád: „Přijeď, odjeď, přivez, odvez…“  Připadáte si spíše jako znuděný řidič a poslíček v jednom? Blíží se Vánoce a s nimi i další vlna nakupovací mánie a spolu s ní i další ježdění. Máte pocit, že už to nevydržíte? A dost, je načase, aby si vaše přítelkyně udělala řidičský průkaz a byla soběstačná.

Chce to jen trochu odhodlání a tu správnou argumentaci a od nákupů na letošní Vánoce budete osvobozeni. Jak ji správně motivovat?

Moderní metody výuky

Má vaše přítelkyně strach, že autoškolu nezvládne a že si bude připadat hloupá? Ale kdepak, autoškola dnes není jen o jízdách a o naučení se silničních pravidel. Díky moderním metodám výuky a různým programům a aplikacím se ovládat auto naučí opravdu každý. Zkuste jí pro začátek vyvézt za město na pole a nechte ji projet. Během její jízdy buďte trpěliví, povzbuzujte ji, vysvětlujte a hlavně chvalte. Určitě jí to nadchne.

Nákupy bez vašeho remcání

Pokud moderní metody výuky a vaše pomoc pro ni nebudou dostatečnou motivací, jděte na to jinak. A sice přes nákupy. Když bude mít řidičský průkaz, může na nákupy vyrazit kamkoli se jí zachce. Co takhle německé outlety? Nebo co kdyby si s kamarádkami vyrazila na sousední Slovensko a prošmejdily zdejší obchody? Ví, jaké jsou vůbec obchody třeba v Žilině? Že ne? Není nic snadnějšího než si zde najít ubytování a vydat se po nákupech. Podívejte se na nabídku ubytování na tomto odkaze.

Nové auto

Další motivací může být koupě nového auta. Pokud je to ve vašich silách, nabídněte ji po získání řidičského oprávnění koupi nového auta? Starší, ojetý model bude pro začátek stačit. Pokud je pro vás pořízení nového auta příliš nákladná motivace, nabídněte přítelkyni možnost zařízení výbavy auta na ni. Ať si klidně vybere autokoberce pro vaše auto, jaké se jí líbí. Stejně jako novou vůni a přívěšek na zpětné zrcátko. Za to, že už nebudete muset dělat řidiče a jezdit od jednoho nákupního centra k druhému, to stojí, nemyslíte?

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>