Neviditelná rovnátka zhotovená na míru – jaké mají výhody?

Díky moderním zubním rovnátkům zhotoveným na míru se již nemusíte za svůj úsměv stydět! Od dokonalého úsměvu vás možná dělí jen několik týdnů. Jaké jsou možnosti léčby, ať už jde o průběh či výši investic, se navíc dozvíte na úvodní bezplatné konzultaci.

Stačí, když oslovíte společnost Svět rovnátek. s.r.o. poskytující individuální léčbu chrupu za pomoci neviditelných rovnátek, která v porovnání s „tradiční“ léčbou za pomoci klasických rovnátek nabízí tyto výhody:

  • po dobu léčby vám chrup nehyzdí dráty,
  • rovnátka můžete v případě potřeby vyndat a následně znovu nasadit,
  • není třeba žádné dotahování a kontroly,
  • samotná aplikace je výrazně citlivější,
  • i samotné nošení rovnátek je příjemnější s ohledem na fakt, že rovnátka jsou zhotovena na míru,
  • výrazně nižší nároky na čištění,
  • kratší doba léčby.

Výhody léčby vad chrupu neviditelnými rovnátky zhotovenými na míru

 svet rovnatek

Společnost Svět rovnátek s.r.o. pomohla k lepšímu úsměvu více než 10 000 spokojeným klientům a v tuto chvíli je také největším světovým poskytovatelem neviditelných rovnátek Invisalign, která po celém světě využilo přes 9 milionů lidí.  

Neviditelná rovnátka zhotovená na míru jsou vhodná i pro děti a dospívající pacienty

Kromě samotných rovnátek, Svět rovnátek s.r.o. nabízí také možnost rozložit si investice do léčby do nízkých měsíčních plateb a moderní rovnátka jsou tak dostupná prakticky každému.  Léčba neviditelnými rovnátky zhotovenými na míru je přitom vhodná i pro malé děti a teenagery. 

Zaujala vás možnost léčby vad chrupu za pomoci na míru zhotovených neviditelných rovnátek? Navštivte ještě dnes internetové stránky www.svetrovnatek.cz, kde najdete více informací o průběhu léčby, reference spokojených klientů a formulář pro sjednání úvodní bezplatné konzultace.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>