Kam na první rande?

Máte domluvenou první schůzku a výběr místa i činnosti nechala na vás? Zapomeňte na kino – buďte originální. První rande je důležitým milníkem, buďto vás potopí a vy dva už se nikdy neuvidíte, anebo se blýsknete a postoupíte do dalšího kola.

Kurz vaření

Společná večeře nemusí znamenat jen to, že spolu zajdete někam do restaurace. Co kdybyste zajistil nějaký ten kurz vaření, ale ne klasiky jako je česká kuchyně, ale něčeho exotičtějšího – jako je sushi. Na takové první rande se jen tak nezapomíná.

Vaření u vás doma

Když ještě zůstaneme u vaření, pokud se nebojíte, že váš návrh odmítne, pozvěte ji k sobě domů a zkuste si něco ukuchtit společně u sklenky vína a příjemné muziky. Aby vás poté nepodezřívala, že ji chcete hned svést do svého lóže. Navrhněte, že se najíte a půjdete se projít po okolí a dát si nějakou tu další skleničku třeba v místní vinárně.

Piknik a hry

V letním období se nabízí i výlet do přírody spojený s piknikem. Sbalte něco k pití, připravte salát, ukrojte kus sýru, nebo usmažte řízek. Nezapomeňte na vodu a ubrousky na opláchnutí a taky na deku. Aby nestála řeč, přibalte s sebou třeba badmintonové pálky nebo petanque, zábava bude zaručena.

Houbaření 

Pokud máte rande domluvené na víkend, přehoďte ho na ranní nebo dopolední čas a běžte do lesa na houby. Jen ji včas upozorněte, co chystáte, aby si vzala správnou obuv. Zakončit pohyb v přírodě můžete opět doma u plotny, až si připravíte řízky z bedly nebo smaženici.

Staňte se průvodcem

Nejste ze stejného města? Načtěte si informace a zajímavosti o vašem městě a udělejte jí průvodce. Navštivte místní muzeum a cestou se stavte v kavárně na něco na zub.

Výlet k vodě

Máte motorku, buďte odvážný, sežeňte ji helmu a případně i jiné ochranné prvky a vyvezte ji třeba někam k vodě. Ale pozor, nenavrhujte jí hned, že se budete koupat, většina žen nechce ukazovat své nedostatky hned na prvním rande.

Zvířata to jistí

Zajděte do zoo, tohle sice není moc originální, ale které by se nelíbila procházka v přírodě doplněná o spoustu roztomilých zvířat? Kladné body zaručeny.

Jarda

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>