Chybí vašim outfitům šmrnc?

Dávno není pravidlem, že se o módu musí zajímat pouze ženy. Stále více mužů dbá na svůj zevnějšek, umí si vyhrát s kombinací oblečení a na své okolí tak působí dojmem, že mají módní trendy doslova v malíčku. Možná i vám záleží na tom, jak vypadáte a jaký dojem děláte na  lidi kolem vás. Ačkoli si dáváte záležet na výběru prvků z vaší šatní skříně, neustále máte pocit, že vašim outfitům chybí ta správná jiskra. V čem je tedy chyba?

outfit

Absence doplňků

Doplňky či šperky – většina mužů by vám řekla, že tohle je spíše dominanta žen. Možná mají pravdu, ovšem i muži mohou pomocí vkusných doplňků vyzdvihnout svůj outfit na mnohem lepší a na pohled zajímavější úroveň. Každému muži vyhovuje něco jiného – zatímco jeden si neumí představit, že by nosil náramek, pro jiného je nemožné nosit řetízek a další by v uchu nesnesl náušnici. A co takhle zkusit kompromis?

Doplněk, kterého si nevšimnete

Pokud i vy patříte k mužům, kteří si na nošení doplňků příliš nepotrpí, vyzkoušejte pánské prsteny. Mají styl, jsou velice pěkné, pyšní se pečlivým zpracováním a kromě toho se i velmi pohodlně nosí. Možná ani nebudete vědět, že nějaký prsten na ruce máte, kdežto vaše okolí si jej okamžitě všimne. Vybírat můžete z pestré palety prstenů, které se liší svým zpracováním i pojetí. Nadchnout se můžete pro decentní kroužky nebo tzv. pečetní prsteny, které poznáte podle dominantního designu.

Dáte na váš vkus, nebo je pro vás důležitá značka?

Ať už vybíráme oblečení, auto nebo právě doplňky, často se ohlížíme především na jejich značku. Jestliže je tohle kritérium důležité i pro vás, inspirujte se značkou Trendhim, která nabízí kvalitní pánské doplňky, jež zaujmou nejedno oko. Od těchto doplňků můžete očekávat nejen prvotřídní materiály, ale i pečlivé zpracování a nadčasový design.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>