Trend single mužů je na vzestupu

Mnoho lidí touží žít v párech. O tom není pochyby. Pokud jste na tom stejně, a hledáte tu pravou, je díky mnoha seznamkám šance na seznámení poměrně velká. Ideální je seznámit se na internetu, což má aktuálně celou řadu pozitiv, kam řadíme:

  • Bohatý výběr kategorií
  • Rychlost a jednoduchost
  • Bezpečnost

muz a zena

Jsou ale i muži, kteří preferují to, že budou single. Tento trend je poslední roky na jasném vzestupu. Proč? Má řadu zajímavých výhod, na které se společně podíváme.

Nezávislost

Když se žije v páru, znamená to pochopitelně nutnost dělat kompromisy. Muž, který žije sám, je dělat nemusí. Je tedy volný a zcela nezávislý. Není nikým omezován a může si svůj život přizpůsobit tak, jak potřebuje. Mnozí mohou namítat, že život bez partnerky je nudný, ale ne vždy to musí platit. Tak jako žena může vybrat pomůcku, kterou je svalnatý nafukovací muž, si může opačné pohlaví koupit třeba stylovou nafukovací pannu. Ano, i to je něco, co mohou single muži často vyhledávat.

Více volného času

Single muži jasně potvrzují, že mají také více volného času. A ti třeba na své koníčky, na sportovní aktivity, nebo na odpočinek. I toto je jedna z jasných výhod a také důvod, proč je tento trend stále oblíbenější. Žít v páru totiž znamená, že mnohdy je třeba krátit si svůj čas na úkor partnerky.

Možnost dělat cokoliv

Single muži nejsou nikým a ničím omezováni. Je jenom na nich samotných, jak se budou chovat, nebo co budou dělat. Či co si také koupí. I kdyby to měly být intenzivní vakuové pumpy, nebo jiná erotická pomůcka. I toto je jeden z důvodů, proč má tento styl života za vlastní stále početnější skupina mužů. A co když jim chybí reálná partnerka? Stále tu jsou bary a kluby, kde není problém nějakou najít. Je sice pravdou, že půjde o jednorázovou známost, ale to je něco, co většina mužů, kteří žijí sami, zcela pochopitelně hledá.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>