Jak se proměnit v lázeňského šviháka

Název článku je míněn samozřejmě s nadsázkou, protože dnes už málokterá žena má čas na to, aby jezdila do lázní. Když už vyrazí, více než lázeňský švihák ji zaujme nejnovější léčebná koupel, protože touha dobře se provdat už není na pořadu dne jako před lety.

Ovšem existuje pár situací, kdy muž potřebuje udělat dojem, a v tu chvíli by mu možná nevadilo ani po očku odkoukat pár triků od známých svůdníků. Své samozřejmě dělají peníze a možnost ukazovat, že právě u nás nepatří k ohroženým komoditám.

Ne každý má však na nablýskaný sporťák nebo jiný typ vozu, v kterých se v současnosti prohání horních deset tisíc. Co je však naší vizitkou, s níž lze zanechat žádoucí dojem, je naše oblečení. Na rozdíl od dob minulých přitom není vůbec třeba smoking a klobouk.

Naopak ženy oceňují spíš kvalitní a značkové oblečení, přitom by samozřejmě mělo podtrhávat žádoucí rysy svého nositele a navíc ještě jít ruku v ruce s aktuální módou. Pokud se tedy člověk náhodou nekamarádí s některými z módních stylistů a nakupování nepatří k jeho oblíbeným aktivitám, obvykle lze podobné atributy splnit za podpory internetu.

A co patří k dnešním hitům sezóny? Pánské košile, a to těch nejlepších módních značek. Nejsou totiž ani příliš výstřední, ani příliš usedlé, a dodají správný šmrnc jak dlouhým kalhotám, tak pohodlným kraťasům. A hlavně – dámy to ocení. :-)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>