FOR GAMES 2019 přitáhne do Letňan fanoušky videoher, hráče i streamery

V souběhu s veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a BIOSTYL-ECOWORLD, které se konají ve dnech 17. až 20. října 2019 v PVA EXPO PRAHA, se představí i veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES. Tento herní svátek nabídne návštěvníkům to nejlepší ze světa herních konzolí, PC, hardwaru a softwaru.

for games 2018

Vychytávky, novinky a trendy ze světa videoher. To je osmý ročník veletrhu FOR GAMES s nejlepší nabídkou z herního trhu v ČR. Akce potěší vyznavače herních konzolí, PC, hardware a přinese to nejlepší napříč příslušenstvími herních platforem. Tradičně budou k vidění i vyzkoušení největší hardwarové a herní novinky. Fanoušci potkají vývojáře, hráče i streamery, čeká je řada soutěží a napínavý doprovodný program. 

Přijďte si ve dnech 17. až 20. října do areálu PVA EXPRAHA pro inspiraci skvělé dárky pod stromeček. Více o akci na stránkách www.forgames.cz. 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>